logo bannerInformaceInfo o mém ICQQSLPřehled zajímavých QSODnes je

a svátek má GRATULUJI !!!

...co je zde nového


6.8. - přidal jsem i první FLASH ani-mace, ale problém u těchto animací je s transparent-ním pozadím :o(((

7.8. - dnes jsem přidal knihu náv-štěv, kde mi mů-žete zanechat ONLINE zprávu a pak ještě e-mail formulář.

13.9. - včera jsem se vrátil z Terezí-na, kde jsem po-máhal odklízet škody po povod-ních a od 20.9. zase budu praco-vat v Praze.Nic-méně jak jsem si stačil všimnout, tak už konečně funguje ten ICQ indikátot, takže mě můžete bez vět-ších problémů kontaktovat přes ICQ.

15.9. - dnes jsem přidal odkazy, kterými si můžete nastavit mou stránku jako oblíbenou, pak jako výchozí stránku Vašeho prohlížeče a na závěr ještě odkaz pro lepší přístup k návštěvní knize.

 Návštěvní kniha a e-mail formulář pracují o 106, tak-že se těším na to,že se budou plnit ;-)


10.11. - první po-kusy s chatem, který najdete zde Stránky jsou optimalizovány od verze IE4 v rozlišení 800x600.U Netscapu a Opery dochází k chybovým hlášením !


Jsi návštěvník těchto stránek od 28.7.2002

   

Pohled na anténu 2*10el.DL7KM při západu slunce

Větší náhled

 Úvodem bych chtěl přivítat všechny náv- štěvníky svých stránek ! Jmenuji se Drahomír Tichý a bydlím v Kroměříži na jihovýchodě Moravy v Dolnomoravském úvale kde jsem se 3.8.1978 narodil.Jen náhodou pro ty,kdož neví kde se Kroměříž přesněji nachází,pak je 30km SZ od Zlína,40km na J od Olomouce a 70km na V od Brna.Snad Vám takové přiblížení bude stačit :o) Jakožto moravák odkojený řekou "Moravou" má tento kraj na mě veliký vliv neb ať jsem kdekoliv,tak vždy sem myslí a srdcem pořád tam ! Jinak v tuto chvíli jsem neza-městnaný a když to jde,tak se snažím dělat v Praze,ale vždy po tak 2měsících se vracím nazpět ! Někdo si asi říká proč !? Popravdě mně ty 2 měsíce v Praze stačí až až a jsem rád,že si od ní odpočinu :o))) Jinak spíše hledám nějakou práci v zahraničí neb jsem si tam k ní 2* krátkodobě čichl a chtěl bych tam na delší dobu než měsíc či 2.No nicméně se tu nebudu rozepisovat proč to tak je neb toto není náplní těchto stránek ! Takže toliko asi tak na úvod ... Chcete někdo vytvořit WWW stránky ? Pak mě kontaktujte pro bližší informace na e-mailu ...Zde naleznete nějaké návrhy stráneknahoru

Jiná moje osobní stránka

Stránky byly vytvořeny v programech Dreamweaver MX a HomeSite 5 a grafika ve Fireworks MX.