Smerfując po INTERNECIE z zaciekawieniem śledzę i podziwiam Web-skie pomysły Kolegów na ich stronach WWW.
Jedne zadziwiają kolorową szatą graficzną i bajerami z animacją oraz dźwiękiem, inne zaś przyciągają interesującą treścią.
Wiele z nich jest pieczołowicie pielęgnowanych i aktualizowanych, ale są i takie, które już dawno przykrył kurz czasu lub trącą 'myszką'.
Z przykrością stwierdzam, że i mój zapał do redakcji własnej strony jest raczej sporadyczny, stąd też wielu odwiedzających jest zapewne rozczarowanych byle jakością jej zawartości.
Nie dysponując zbyt dużą ilościa czasu by wypełniać strony obszerną i ciekawą zawartością postanowiłem wzorem niektórych Kolegów - również tych z zagranicy - wprowadzić na nią odrobinę humoru - czyli niezbyt poważnie o niekiedy bardzo poważnych sprawach z naszego 'swiatka'.
Zapraszam do odwiedzania Web-stron moich i innych Kolegów krótkofalowców. Tu nie wszystko działa - przepraszam !
Ze swej strony obiecuję, że będę od czasu do czasu dorzucał coś nowego, nie koniecznie własnego, ale może jakieś linki do ciekawych stron w świecie. Część moich publikacji -zwłaszcza dotyczacych translacji tekstów angielskich - można odnaleźć na stronie klubowej w dziale Download.
Życzę choźby odrobinę uśmiechu przy skojarzeniach zawartych w treści. Purystów językowych i zgorszonych moimi pomysłami przepraszam za momentami niewybredny humor.
...!!!
...!!!

Jeżli gorszy Cię ten nawadniający palemkę facet, zmniejsz rozdzielczość na 640x480 pixeli a Twój problem zniknie !
Epitetów też się nie obawiam, - żona, już dawno powiedziała, że zajmując się takimi głupotami, jak krótkofalarstwo to muszę być nieźle kopnięty ( i tu się muszę chyba z lekka z nią zgodzić, gdyż .... hi)

Z amatorskim pozdrowieniem vy 73
Ryszard SP9GR
PS. Serdecznie zapraszam Kolegów zainteresownych do współpracy w zakresie hams-humoru

Powrót do głównej strony