LISTA LICENCJONOWANYCH RADIOAMATORÓW

Z KOLBUSZOWEJ I OKOLIC

 

Lp

Znak

Imie

i nazwisko

-QTH –

Lokator

Dokładny adres

Telefon

e-mail

Klub

Uwagi

1.             

SP8BBK

I kategoria

Jerzy Serafin

 

KOLBUSZOWA GÓRNA

KO00VF

 

36-100 Kolbuszowa

Kolbuszowa Górna 235

 

017 2272256

sp[email protected]onet.pl

SP8PBL

18 OT PZK

2.             

SP8HDC

I kategoria

Jaromir Wojtas

 

KOLBUSZOWA

KO00VF

 

36-100 Kolbuszowa

 ul. Rzeszowska 15

0605941123

sp[email protected]pl

SP8ZKB

18 OT PZK

3.             

SP8LQQ

I kategoria

Grzegorz Urban

 

KOLBUSZOWA DOLNA

KO00VG

 

36-100 Kolbuszowa

Kolbuszowa Dolna

ul. Mielecka 39A

 

 

sq[email protected]

SP8ZKB

18 OT PZK

4.             

SP8REZ

I kategoria

Edward

 

DZIKOWIEC

KO00WG

 Dzikowiec

 

SP8ZKB

 

5.             

SP8TY

I kategoria

Andrzej Kucharski

 

KOLBUSZOWA

KO00VF

 

36-100 Kolbuszowa

 

 

 SP8ZKB

 

6.             

SP8YD

I kategoria

Józef Jasiński

 

KOLBUSZOWA

KO00VF

 

36-100 Kolbuszowa

 

 

SP8ZKB

 

7.             

SQ8HP

I kategoria

Mariusz Szamraj

KOLBUSZOWA

KO00VF

36-100 Kolbuszowa

 

 

SP8ZKB

 

8.             

SQ8JME

II kategoria

Robert Serafin

KOLBUSZOWA GÓRNA

KO00VF

36-100 Kolbuszowa

Kolbuszowa Górna 235

 

SP8PBL

18 OT PZK

9.             

SQ8JQW

II kategoria

Andrzej Czachor

KOLBUSZOWA

KO00VF

36-100 Kolbuszowa

 

 

 

 

10.          

SQ8LHO

II kategoria

Alicja Augustyn

KOLBUSZOWA GÓRNA

KO00VF

36-100 Kolbuszowa

Kolbuszowa Górna

 

 SP8ZKB

 

11.          

SQ8LHS

II kategoria

Mariusz Szklarz

KOLBUSZOWA

KO00VF

36-100 Kolbuszowa

 

 

SP8ZKB

 

12.          

SQ8LHT

II kategoria

Witold Antosz

KUPNO

KO00VE

36-145 Widełka

Kupno

 

SP8ZKB

 

13.          

SQ8LHV

II kategoria

Andrzej Zieliński

KOLBUSZOWA

KO00VF

36-100 Kolbuszowa

 

 

 

 

14.          

SQ8LHX

II kategoria

Sławomir Turczyk

KUPNO

KO00VE

36-145 Widełka

Kupno

 

SP8ZKB

 

15.          

SQ8LHY

II kategoria

Piotr Turczyk

KUPNO

KO00VE

 

36-145 Widełka

Kupno

 

SP8ZKB

 

16.          

SQ8LPN

II kategoria

Mateusz Oślizło

KOLBUSZOWA

KO00VF

36-100 Kolbuszowa

Tarnobrzeska 36

0500349052

apstyn@poczta.onet.pl

 

 

17.          

SQ8LSK

II kategoria

Seweryn

Matuła

KOLBUSZOWA

KO00VF

36-100 Kolbuszowa

 

 

 

18.          

SQ8LST

II kategoria

Paweł Kosmala

KOLBUSZOWA GÓRNA

KO00VF

36-100 Kolbuszowa

Kolbuszowa Górna 65

0504577495

kosmo@op.pl

SP8ZKB

 

19.          

SQ8MAI

II kategoria

Damian Wójtowicz

BUKOWIEC

KO00VE

36-100 Kolbuszowa

Bukowiec

 

 SP8ZKB

 

20.          

SQ8MAL

II kategoria

Kamil Kwiatkowski

KOLBUSZOWA

KO00VF

36-100 Kolbuszowa

ul. Jana Pawła II 7

0608770586

naib@poczta.fm

 

 

21.          

SQ8MV

I kategoria

Monika Wojtas

KOLBUSZOWA

KO00VF

36-100 Kolbuszowa

ul. Rzeszowska 15

017 2272245

sq[email protected]pl

 SP8ZKB

 

22.          

SQ8MAY

II kategoria

Andrzej

NOWA WIEŚ / Kolbuszowa

NowaWieś/Kolbuszowa

 

 

 

23.          

SQ8NW

II kategoria

Robert Trentowicz

KOLBUSZOWA

KO00VF

36-100 Kolbuszowa

ul. Partyzantów 5/26

017 2274346

obl@powiat.kolbuszowa.pl

SP8ZKB

 

24.          

SQ8RQ

II kategoria

Stanisław Haracz

PRZEWROTNE

KO00XF

Przewrotne

 

SP8ZKB

 

25.          

SQ8QY

I kategoria

Jan Sala

POGWIZDÓW STARY

KO00XF

Pogwizdów Stary

 

 

SP8ZKB

 

26.         

SQ8WIT

I kategoria

Bogdan Witkowski

WOLA RANIŻOWSKA

Wola Raniżowska

 

SP8ZKB

 

27.          

SQ8XY

I kategoria

Krzysztof Sałata

STYKÓW

KO00XE

 

36-060 Głogów Małopolski

Styków 134

017 8510402

ksalata@op.pl

SP8ZKB

 

28.          

SQ8YX

II kategoria

Alicja Sałata

STYKÓW

KO00XE

36-060 Głogów Małopolski

Styków 134

 

017 8510402

 

SP8ZKB

 

29.          

 

 

 

 

 

 

 

30.          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeżeli ktoś zna inne osoby obecnie posiadające licencję, bardzo prosimy o kontakt.