Katka OK2MND
Malá Kačenka

     Ahooooooooojky! ;o)
Vítejte na mé krásné nové stránce..

     Pokud jste se rozhodli číst tyto řádky, asi se chcete o mě něco dozvědět.. Takže:

     Narodila jsem se 8.11.1979 v Prostějově a byla jsem vcelku rozkošné děťátko.. aspoň myslím.. škoda, že mi to nevydrželo :o(

     V roce 1986 mě mí drazí rodičové donutili chodit do školy.. 1. září toho roku byl pro mě nejhorším dnem v životě a dodnes se léčím z tehdy utrpěného traumatu..

     Základní školu Dr. Horáka jsem navštěvovala 6 let a musím uznat, že mám i několik pozitivních vzpomínek - třeba když jsme chodili na celý den k zubařovi ;o)

1. třída ZŠ
Na záchodcích gymnázia      V roce 1992 jsem úspěšně absolvovala přijímací zkoušky na šestileté Reálné gymnázium v Prostějově a začala jsem se připravovat na úspěšnou kariéru nějaké inženýrky..

     Na gymplu jsem potkala svou nejlepší kamarádku Martinu, se kterou jsme jako dvě teplé sestry absolvovaly spoustu divokých pařeb..

     Naštěstí mě přestala bavit matematika a tak jsem se nakonec rozhodla studovat práva.. V roce 1998 jsem omylem odmaturovala a byla jsem přijata ke studiu na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně, kde jsem letos ukončila 4. ročník..

     V roce 1996 jsem díky velkému výstřihu udělala radioamatérské zkoušky třídy C a vybrala jsem si značku OK2MND (Malé Něžné Děvčátko, anebo podle některých zlých jazyků, jako např. OK2JIZ, Malé Nezbedné Děcko) a tak jsem se začala objevovat na pásmu..

     V současnosti dělám čest prostějovskému radioklubu OK2KUM a občas zavítám třeba mezi brňáky z OK2KBA..

     Tímto bych také chtěla poděkovat Liborovi OK2ZO za to, že mi tuto stránku založil a že se o ni stará..

OK2ZO a OK2MND
     

Na stránkách se pracuje.. Můžete mi však poslat majlíka nebo mě kontaktovat na ICQ, UIN 105265956.  Status