Podmínky pro zveřejnění inzerátu

1.

Tato inzertní služba je určena k využití pro inzerci nekomerčního typu, se zaměřením na radioamatérskou činnost a je určena zejména pro širokou radioamatérskou veřejnost. Vznikla jako internetová obdoba rubriky BAZAR v síti PR v ČR.

2.

Vzhledem k umístění celého serveru "OK2JPC pro radioamatéry" podléhají všechny inzeráty kontrole před zveřejněním a vlastník serveru si vyhrazuje právo na nezveřejnění inzerátu, který by svou povahou či obsahem mohl být považován za komerční, nesouvisí-li s radioamatérskou činností nebo by mohl poškodit dobré jméno poskytovatele WWW prostoru či majitele a tvůrce stránek.

3.

Maximální doba zveřejnění inzerátu je stanovena na 3 měsíce. Po uplynutí této doby je inzerát ze serveru vymazán. Autor inzerátu však může opětovně požádat o zveřejnění, případně o prodloužení o další měsíc, nejvíce však dvakrát za sebou. V případě, že inzerát již nebude aktuální, lze rovněž písemně požádat o jeho vymazání před uplynutím stanovené doby.

4.

Poskytovatel WWW prostoru ani majitel a tvůrce těchto stránek neručí za obsah inzerátu, pravdivost údajů v něm a nelze na něm vymáhat jakoukoliv náhradu za škody vzniklé v souvislosti se zveřejněnými inzeráty.

5.

Vzhledem k tomu, že jsou inzeráty vkládány ručně, vystavení na WWW proběhne vždy následující pracovní den. V případě technických obtíží (nefunkčnost linky, velké množství došlých žádostí o inzerci apod.) bude zveřejnění provedeno v nejbližším možném termínu.

6.

V případě porušení těchto podmínek si autor těchto stránek vyhrazuje právo neuveřejnit v budoucnu žádné další inzeráty od osoby, která jakýmkoliv způsobem nebo porušením těchto podmínek poškodila dobré jméno tohoto serveru nebo jej zneužila ke komerčním účelům.

Formulář pro zadání inzerátu

Značka stanice

Jméno operátora

Typ transakce

QTH

E-Mail

Telefon

Adresa pro PR

Zveřejnit na

Text inzerátu

Pro zveřejnění inzerátu je třeba vyplnit pravdivě tento formulář,
uvést alespoň jeden kontakt na vaši osobu a souhlasit s podmínkami pro zveřejnění !!!

Souhlasím s podmínkami pro zveřejnění inzerátu.