Zpet Index Go Home Vpred

26. únor 1998 Povídal mi známý, že jeho známý koukal v pátek na hokej s Kanadou. Dlouho se nic nedělo a potom "Góóóóóól. Česká republika vede v semifinálovém utkání olympijských her nad Kanadou 1:0. Zlato máme na dosah ruky!" šílí televizní komentátor. Jojky, kvůli tomuto stálo známému mého známého vzít si dovolenou, aby si mohl zakřepčit u televize. Ale utkání pokračovalo. Těsně před koncem... nééé, Kanaďani vyrovnali. Dalších deset minut nastavovaného zápasu. Stále 1:1. Po sedmdesáti minutách hry ještě stále není rozhodnuto. Budeme bojovat o zlato? Budeme bojovat o bronz? Známý mého známého má nervy k prasknutí. Rozhodčí nařizuje trestné střílení. Kanadský brankář se staví do brány, náš první hráč se rozjíždí.... a známému mého známého vypnuli elektriku.
      To jenom tak pro pobavení, jinak mi moc zábavně není. Nohy mě nechcou nést, v hlavě buší permoníčci, leze na mě škaredá zlá chřipajzňa.