«THE WORLD OF LOVE, TRUTH, PEACE»
(«Світ Любові, Правди, Миру»)

 Таку назву має новий радіоаматорський диплом та міжнародний день активності, присвячений Різдву і 400-річчю воз’єднанню Української католицької церкви з Апостольською столицею у Римі, котрий проходить щорічно 25 грудня з 00.00 до 24.00 UTC на пасмах 10...160 м (крім WARC) CW та SSB.
 Диплом спонсорований і освячений Вінницькою римо-католицькою парафією Пресвятой Діви Марії і видається на кожен кличний знак лише одноразово.
 До участі запрошуються радіоаматори всього світу. Загальний виклик «CQ WORLD DAY» (SSB) та «CQ WD» (CW).
 Метою заходу є утвердження ідеалів дружби, братерства і взаєморозуміння між радіоаматорами різних країн, представниками усіх націй і релігій, популяризація аматорського радіозв’язку як чинника прогресу і засобу вільного спілкування між людьми, що знаходяться у різних, найвіддаленіших куточках Земної кулі.
 Для виконання умов диплому необхідно, працюючи з особистої або гуртової аматорської радіостанції, набрати загалом не менше 365 пунктів. QSO з Ватиканом (HV) дає 100 пунктів, з радіостанціями розташованими на територіх діючих релігійно-культових об’єктів, незалежно від їхньої приналежності та місцезнаходження (організується самими радіоаматорами) - 50 пунктів. За цими двома позиціями повторні QSO зараховуються на різних пасмах. QSO з членами Радіо-ТЛУМ (після кличного знаку вони передаватимуть через поділ літери «RT») дають 50 пунктів, з радіостанціями розташованими на кожному із шести континентів 25 пунктів. За цимі двома позиціями повторні QSO не зараховуються.
 Члунам Радіо-ТЛУМ для виконання умов диплому необхідно провести не менше 100 QSO з трьома континентами (при роботі лише на пасмі 160 м - 50 QSO з двома континентами). QSO поміж членами Радіо-ТЛУМ в межах одного QTH не зараховуються.
 Заявки, у вигляді витягу з апаратного журналу, підписані повним ім’ям оператора і завірені штемпелем кличного знаку або печаткою радіоклубу, у місячний термін слід надсилати за адресою: Україна, 286018, Вінниця-18, а\с 5000, Радіо-ТЛУМ, «World Day». До заявки слід прикласти 3 USD (по Україні - 1 USD) або переказати їх відповідник у національной валюті на вказане прізвище.
Запрошуємо до участі!

Юрко Петрів Стрєлков-Серга (UT5NC)
286012, Вінниця-18, а\с 5000