Zpet Index Go Home Vpred

9. srpen 1998 Díval jsem se včera na kousek erotického filmu. Sobota večer, ráno vstávat netřeba, co bych se nepodíval. Erotické filmy v televizi Nova, to jsou ty filmy, co se v nich dělá, že se dělá. Obvykle pěkně stupidnosti. Pokud vydržím, obykle mě to víc rozveselí, než vzruší. Tarzan zrovna tak. Mluvit ten opičák pořádně neuměl: "Uáá uááá, já být Tarzan, ty být Jane! Tarzan dole tvrdý. Jane sundat podprsenka!", ale slova jako "konverzace"" nebo "sarkasmus" ho naprosto nedokázala vyvést z míry a vždy věděl, co mu Jane povídá. Jako tradičně jsem měl asi po dvaceti minutách celého filmu po krk.
Přes dovolenou jsem spáchal jednoduchý nabíječ - stabilizovaný zdroj proudu. Návod je na stránce s konstrukcemi. Ze svých archivních materiálů jsem opsal i něco o značení keramických kondenzátorů Tesla.
      V konstrukci jednoduchého stabilizátoru jsem udělal chybu. Přepóloval jsem referenční diodu. Omlouvám se, komu stabilizátor postavený podle mého návodu shořel. Dvakrát se omlouvám, pokud u vás museli zasahovat hasiči. Třikrát se omlouvám těm, kdo po výbuchu a následném požáru museli navštívit psychiatra.
e-mail