Zpet Index Go Home Vpred

24. červen 1998
Další Gimpovina
Dočkal jsem se v práci na záchodě nemilého překvapení. Jdu se vyčurat. Zavírám dveře... copak to sem kdo namontoval za krávovinec? Nahoře na dveřích je nějaká škatule! Otočil jsem hlavu a koukám na krabici, dovřel jsem dveře a přímo do obličeje jsem dostal koňskou dávku fialkové vůně. Aháááááá, osvěžovač vzduchu! No tak to díky! Perfektně mi to osvěžilo brýle, ty se ovšem dají vyčistit, ale taky já jsem byl osvěžen fialkovou vůní na celý den dopředu. Odpoledne jsem na škatuli zapomněl a osvěžilo mě to ještě za krkem.
      To jsem to chyt. Já mám přímo alergii na různé takové rádoby voňavé ingredience. Třeba taková cesta letním autobusem je pro mě hotová trestná výprava - čmuchat, jak každá druhá ženská a sem tam i nějaký chlap si myslí, že strašně smrdí a je třeba tomu pomoci hektolitrem deodorantu, aby si toho jejich smradu nevšimli ostatní... a teď sám smrdím jak barová štětka.
Dal jsem své SSB zařízení - zatím jen přijímač - do krabice. Trochu to prospělo stabilitě VF oscilátoru. Udělal jsem nový NF zesilovač, podstatně výkonnější, a došel k názoru, že asi bude nutné patřičně účinné automatické vyrovnávání citlivosti. Ve výrobě vysílací části jsem zatím musel přibrzdit.
Na boku je ukázka další gimpoviny.
e-mail