Zpet Index Go Home Družicové obrázky Vpred

10. leden 1999 Ve čtvrtek strašně fučelo. Móc jsem doufal, že mi to neodnese anténu. Tedy, to jsem ani nedoufal, spíš jsem měl strach, jestli vůbec zůstane na zahradě ta kuří budka, abych měl kam namontovat anténu novou. Dopadlo to dobře. Kurník je stále na svém místě, anténa kupodivu taky. Ve čtvrtek večer dokonce ještě lezly obrázky jako namalované. Někdy z pátku na sobotu se pak anténa zřejmě mírně pohnula a v obrázcích se objevil šum. Budu muset vytáhnout žebřík a trochu to zase spravit. Jenom musím počkat, až poněkud přimrzne. Tuším, že žebř bych pak musel hodně dlouho dolovat z hodně hlubokého bláta.
Barbucha má marodný ocásek. Psisko je to veliké a neposedné, pořád mele ocasem ze strany na stranu a při své velikosti ocasem dosáhne na cokoli v okruhu dvou metrů. Je jí jedno, jestli je to okapová roura, kaktus nebo kafe na stole.
      Že si ten ocas rozbila, to ještě není ta největší katastrofa. Ona je navíc ještě tak hloupá, že si tu ránu vylizuje. Udělá se jí tam strup, tak ho musí honem ukousat a vylízat, a když jí člověk vynadá, běží se schovat do špinavé, zaprášené boudy - kvůli desinfekci asi.
      Ptali jsme se veterináře, co s tím. Prý "S tím nic nenaděláte, já už jsem sekal třem dogám ocas."
      Hmmmm. Veselé vyhlídky! Budeme mít co do polívky!
Moje podvojné účetnictví je na Internetu: http://www.penguin.cz/~tycho
e-mail